,,Każdy posiłek to podróż w krainę smaku" Świadczymy usługi cateringowe na najwyższym poziomie, a tym co nas wyróżnia, jest wyborna kuchnia. Nasi profesjonalni kucharze oraz kelnerzy dokładają wszelkich starań, aby każde wesele, chrzciny, komunia oraz inne uroczystości rodzinne miały swój wyjątkowy klimat.


Goście tych uroczystości mogą spróbować wyśmienitych dań kuchni polskiej. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, co sprawia, że każde z organizowanych przez nas przyjęć jest jedyne w swoim rodzaju. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze cateringowej uroczystości są w pełni dostosowane do charakteru i życzeń Gości.
Oferujemy wiele form uatrakcyjnienia przyjęcia. Szef kuchni może przygotować pieczone prosię, smacznego dzika, ryby wędzone. Na życzenie naszych klientów możemy też przygotować fontannę czekoladową. Każda uroczystość w naszej firmie to gwarancja udanej zabawy.

Specjalizujemy się w obsłudze firm, które pragną zapewnić sobie, swoim pracownikom, jak również klientom wysokiej jakości usługi gastronomiczne. Z ogromną przyjemnością będziemy Państwu towarzyszyć podczas wydawania wykwintnych bankietów, szkoleń, konferencji czy sympozjów.

 
ip stresser