Nasza baza noclegowa Sadkach w pobliżu Nakła nad Notecią, Wyrzyska i Szubina to hotel umieszczony w dobrej lokalizacji. Nasz punkt posiada również korzystne warunki dla podróżujących służbowo i prywatnie - to dobre miejsce na przystanek i chwilę odpoczynku. Zapraszamy na nocleg, który zapewniamy koło naszej restauracji.

Infrastruktura jest nowa i funkcjonuje od 2018 roku. Posiadamy doskonałe warunki dla firm i klientów indywidualnych:

  • możliwość zamawiania posiłków 
  • łatwy dostęp do sklepów spożywczych
  • wifi

Hotele i hostele pracownicze wyróżniają się zazwyczaj luźną atmosferą. Dlatego warto zarezerwować nocleg właśnie w takim miejscu, które specjalizuje się w obsłudze grup pracowników. W pokojach hosteli pracowniczych znajdują się wygodne łóżka (często piętrowe), stoliki, krzesła i szafy. Na wyposażeniu jest także telewizor i radio. Wspólna kuchnia jest zazwyczaj wyposażona we wszystkie niezbędne do przygotowania posiłku akcesoria i urządzenia. Można także znaleźć w szafkach kawę i herbatę, z których goście mogą korzystać bez ograniczeń.
Za szukanie dobrego i taniego noclegu w Nakle nad Notecią czy w Sadkach warto zabrać się wcześniej przed zaplanowaną delegacją lub wyjazdem, zwłaszcza jeśli wyjazd będzie obejmował weekend. Zapraszamy

noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_17
noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_20
noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_23
noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_1
noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_4
noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_6
noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_8
noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_10
noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_12
noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_14
noclegi_naklo_nad_notecia_sadki_16
 
ip stresser